Razer Ornata: klawiatura z nowym rodzajem przełączników

Wczoraj opisywaliśmy nową, hybrydową klawiaturę Ravcore, która posiadała na swoim pokładzie zarówno mechaniczne klawisze, jak i zwykłe, oparte na technologii membranowej. Razer poszedł o krok dalej i stworzył jeszcze wygodniejsze połączenie.

Razer Ornata jawi się jako idealny produkt, dla osób, które nie tylko dużo grają, ale także pracują na tej samej klawiaturze. Pisanie na mechanicznych przełącznikach jest niewygodne, ale są one niezastąpione podczas rozgrywki. Dlatego Razer postanowił stworzyć połączenie obydwu technologii. Klawisze znajdujące się w Ornacie posiadają gumową membranę, ale dzięki odpowiedniej wysokości zapewniają także dobrze wyczuwalny skok i gwarantują precyzję.

Oprócz dołączanej podkładki pod nadgarstki znajdziemy tu także wielokolorowe podświetlenie klawiszy (16,8 mln kolorów), technologię anti-ghosting (do 10 równocześnie wciśniętych klawiszy) oraz kolorystyczne profile zintegrowane z grami takimi jak Overwatch czy Call of Duty: Black Ops 3. Klawiatura trafi na rynek w październiku w cenie 109 Euro.

0
Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.