Samsung: nowy smartfon z 6 GB pamięci RAM

Kilka dni temu na indyjskiej stronie internetowej Zauba pojawiły się pierwsze informacje o nowym urządzeniu Samsunga. Teraz smartfon pojawił się także w bazie Geekbench.

Samsung Galaxy C9 o kodowej nazwie SM-C9000 jako pierwszy smartfon w historii Samsunga ma zostać wyposażony w aż 6GB pamięci operacyjnej. Według bazy Geekbench smartfon posiadać też będzie ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 652 (1,4 GHz) oraz układ Ardeno 510. Całość ma działać pod kontrolą Androida 6.0.1 z nakładką TouchWiz. W benchmarku Galaxy C9 wypadł dość dobrze – w teście wielowątkowym uzyskał wynik 4366 punktów, co plasuje go powyżej Samsunga Galaxy S6 Edge Plus i One Plusa 3, ale poniżej serii Galaxy S7 i iPhone’a 7.

Według nieoficjalnych informacji słuchawka ma pojawić się na rynku już w przyszłym miesiącu. Nie wiadomo jednak czy trafi do krajów spoza rodzimego okręgu.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.