Walki 10-tonowych robotów już niedługo na YouTube

Słyszeliście o Megabotach? Nie? Rok temu projekt Megabots został sfinansowany dzięki kampanii na Kickstarterze i jego założenia są dosyć proste: zbudować ogromne roboty, które będą mogły walczyć przeciwko sobie. I to się dzieje naprawdę.

Nie jest to co prawda ta sama skala, co w filmie Robot Jox, jednak rozmiary Megabotów robią wrażenie. 10 ton żelaza napędzane 350-konnym silnikiem, naszpikowane bronią wszelaką. Pierwsza oficjalna walka odbędzie się pomiędzy amerykańskim Megabotem, a japońskim robotem Kuratas, co samo w sobie brzmi już jak początek jakiegoś filmu sci-fi, jednak zamiast w kinie, wszystko to obejrzymy już wkrótce na YouTube, na oficjalnym kanale Megabots.

Jak na razie na kanale dostępny jest tylko powyższy zwiastun. Ludzie odpowiedzialni za ten cały projekt obiecują, że kolejne filmy pojawiać się będą co dwa tygodnie. „Pierwszy sezon” opowiadać będzie o samej budowie robota bojowego. Pierwszy odcinek pojawi się na kanale już 28 września. A że wiemy, że każdy chociaż raz w życiu marzył o tym, żeby zobaczyć walkę dwóch ogromnych robotów w realu, obiecujemy, że przypomnimy wam o niej w stosownym czasie.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.