Xbox One sprzedaje się lepiej niż Playstation 4

Przez cały sierpień i początek września konsole Microsoftu zanotowały lepsze wyniki sprzedaży, niż ich bezpośrednia konkurencja - konsole Sony. Spytacie zapewne czemu?

Wszystko za sprawą nowej wersji konsoli Microsoftu – Xboxa One S. Jak złośliwie podkreśla rzecznik giganta z Redmond, jest to jedyna konsola dostępna obecnie na rynku, która oferuje swoim użytkownikom rozdzielczość 4K, HDR i napęd UHD 4K Blu-ray.

I patrząc na reakcje internautów na premierę nowej wersji Playstation – Playstation 4 PRO, trend wzrostu sprzedaży konsol Microsoftu może utrzymać się już do końca roku. A w 2017 Microsoft planuje kolejną nowość, czyli premierę Xboxa Scorpio.

Wygląda na to, że wojna pomiędzy Sony i Microsoftem zaczyna się na nowo. Japoński producent wygrał pierwsze starcie pomiędzy PS4 i Xboxem One, jednak nowy model Japończyków może mieć problemy z powtórzeniem tego wyniku.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.