YI M1: kompaktowy bezlusterkowiec w ofercie YI

Osoby, które lubią robić zdjęcia, jednak nie przepadają za dużymi i ciężkimi lustrzankami będą zachwycone nową propozycją firmy Xiaoyi, należącej do giganta światowego XIAOMI. Oferta marki YI powiększa się systematycznie. Wkrótce będziemy mogli zakupić kompaktowy (280 g) aparat bezlusterkowy – YI M1. Produkt cechuje dobra matryca SONY oraz dotykowy wyświetlacz.

YI M1 to połączenie wygodnej obsługi (za sprawą dotykowego wyświetlacza) oraz najwyższych parametrów (między innymi dzięki 20.16-milionowej matrycy Sony IMX269). Aparat posiadać będzie specjalnie przygotowane oprogramowanie, które podpowie mniej doświadczonym jak powinien ustawić się model, aby zdjęcie było naprawdę ciekawe.

Nagrywanie 4K (30 FPS) oraz bezpośrednie przesyłanie materiałów po Wi-Fi sprawi, że tworzenie i edytowanie, a także późniejsze udostępnianie na portalach społecznościowych naszych materiałów stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi YI M1 (wspomniane wcześniej 280 g), będziemy mogli go zabrać wszędzie ze sobą i uwiecznić chwile do których będziemy często wracać – zarówno te nagrane w formie wideo w jakości 4K (30 FPS) jak i uwiecznione w formie pięknych fotografii. Tych tworzonych w trybie manualnym jak i automatycznym.

Bezlusterkowiec został zaprezentowany na światowych targach w Kolonii (Photokina). Spółka JTBS, wyłączny dystrybutor marki Xiaoyi nie podał jeszcze oficjalnej ceny YI M1, powinno to nastąpić w ciągu miesiąca o czym niezwłocznie poinformujemy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.