Zegarki: zupełnie nowy ranking na CHIP.pl!

Naszych czytelników z pewnością ucieszy fakt, że w naszych rankingach pojawiła się nowa kategoria: Panie i Panowie, przed Państwem rankingi najlepszych, inteligentnych zegarków na Świecie.

Smartwatche może nie okazały się kolejną rewolucją na miarę tabletu, czy smartfona, lecz nadal są to przydatne urządzenia, których na rynku pojawia się coraz więcej i więcej i… Postanowiliśmy pomóc Wam „ogarnąć” trochę ten rynek, oddając w wasze ręce kolejną kategorię naszych rankingów.

Jak zwykle w przypadku naszych tabelek, znajdziecie zarówno ranking „POWER”, w którym najwyższym kryterium oceny są możliwości i wydajność danego urządzenia, oraz „ECONO”, gdzie wyżej punktowana jest chociażby cena gadżetu. Dlatego też aktualnie dwa pierwsze miejsca należą do Samsung Gear S2 Classic i Pebble Time.

Przy okazji chcielibyśmy zwrócić też uwagę, że w rankingach dysków SSD i lustrzanek pojawiły się nowe modele, a kontynuując tą całą „karuzelę szczęścia” zdradzimy Wam w tajemnicy, że już niedługo Chip.pl doczeka się również całkowicie nowej odsłony strony. Normalnie żyć nie umierać.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.