Zobacz auto, które zmienia się w wielkiego robota [wideo]

Któż nie marzył kiedyś, by auto z jego garażu zamieniło się w Transformersa? Tureccy inżynierowie postanowili zrealizować marzenie wszystkich dużych chłopców i stworzyli robota, który potrafi zamienić się w samochód BWM - i odwrotnie.

To czerwone BWM nie zwraca niczyjej uwagi – z pozoru to zwyczajny samochód, jakich pełno na drogach. Takim właśnie był do stycznia br. kiedy to grupa tureckich inżynierów z firmy Letrons postanowiła przekształcić go w robota, przypominającego popularnego Transformera.

Prace nad modyfikacją pojazdu trwały do września. Całość robi naprawdę duże wrażenie. Szkoda jedynie, że w trybie samochodu pojazd może poruszać się jedynie zdalnie. Co ciekawe firma zamierza tworzyć podobne modele dla klientów. Niestety cena takiej usługi nie została ujawniona – zainteresowani mogą skontaktować się z Letrons za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Źródło: Boredpanda.com
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.