Adaptery fotograficzne Olloclip na iPhone’y 7

Nowe flagowce Apple'a potrafią robić zdjęcia o bardzo dobrej jakości. Jednak jeśli pragniecie rozszerzyć nieco ich możliwości, od teraz możecie także skorzystać z nakładek popularnej marki Olloclip.

Amatorzy smartfonowej fotografii i zarazem posiadacze iPhone’ów 7 i 7 Plus mogą zdecydować się na jeden z trzech zestawów Olloclip: Core, Active Lens i Macro Pro. Ponieważ każdy z obiektywów mocuje się na tej samej nakładce, ich wymiana jest szybka i bezproblemowa.

Pierwszy z zestawów – Core – oferuje obiektyw szerokokątny o polu widzenia 120-stopni oraz obiektyw typu rybie oko o polu widzenia 180-stopni, który po odwróceniu pełni także rolę obiektywu makro z 15-krotnym zoomem. Zapłacimy za niego 119,99 Euro.

Zestaw Active kierowany jest do osób fotografujących najczęściej krajobrazy. Stąd nie dziwi obecność obiektywu typu ultra wide o polu widzenia wynoszącym 155-stopni oraz teleobiektywu z dwukrotnym zoomem. Cena tego zestawu wynosi 149,99 Euro.

Ostatni z kolei – Macro Pro – jak sama nazwa wskazuje, kierowany jest do osób zajmujących się fotografowaniem obiektów w bliskim przybliżeniu. W zestawie znajdziemy trzy obiektywy oferujące optyczne powiększenie 7x, 14x i 21x. Macro Pro został wyceniony na 99,99 Euro. Wszystkie zestawy można zamówić bezpośrednio na stronie producenta.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.