Amazon jest już dostępny w języku polskim

Jeśli nie korzystaliście z oferty sklepu Amazon z uwagi na brak rodzimego tłumaczenia z pewnością ucieszycie się z tej wiadomości.

Co prawda Amazon nie doczekał się jeszcze polskiej domeny, ale wchodząc pod adres www.amazon.de wystarczy, że pod ikoną lupki do wyszukiwania przedmiotów zmienicie wersję językową z niemieckiej na polską.

Jeszcze nie wszystkie elementy serwisu zostały przetłumaczone na język polski, ale w razie problemów polscy pracownicy Amazona z biura obsługi klienta będą służyć radami, zarówno poprzez korespondencję mailową jak i rozmowy telefoniczne.

Niestety na razie klienci z Polski nie będą mogli korzystać z abonamentowej usługi Amazon Prime. Natomiast będziemy mogli spodziewać się doręczenia towaru w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli chodzi zaś o opcję darmowej dostawy w ciągu 3-5 dni, obniżono próg wartości zamówienia do 39 Euro.

0
Źródło: Amazon.de
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.