Apple ponoć testuje już iMessage dla Androida!

iMessage to komunikator, który rozszerza funkcję SMS-ów w iPhone'ach o zupełnie nowe możliwości. I jest całkiem możliwe, że już niedługo zawita na urządzenia z Androidem, wypowiadając wojnę Google Allo.

iMessage uważany jest za jeden z najlepszych komunikatorów na rynku, choć jego główną wadą pozostaje fakt, że by go używać, my i nasz rozmówca musimy posiadać urządzenie pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Apple’a. Jednak, jak donosi John Gruber z Daring Fireball, Apple pracuje nad androidową wersję iMessage.

Testowanych jest ponoć wiele wariantów interfejsu, od tego spójnego z iOS-owym do tego pasującego do wzornictwa Google Material Design. Projekt na razie jest w fazie eksperymentu i nie jest jasne, czy z niego kiedykolwiek wyjdzie. Warto pamiętać, że już teraz Apple oferuje swoją usługę Apple Music na Androidzie.

0
Źródło: Daring Fireball
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.