Apple porzuciło pracę nad autonomicznym autem?

Pamiętacie te wszystkie plotki i pogłoski o tym jakoby Apple już lada moment miało zaprezentować swoje super autonomiczne auto? Agencja prasowa Bloomberg twierdzi, że gigant z Cupertino zmienił swoje plany i żadnego samochodu prezentować nie zamierza.

Co zatem stało się z tymi wszystkimi zespołami bardzo zdolnych i utalentowanych ludzi, którzy zostali zatrudnieni przez Apple, żeby wspólnie stworzyć autonomiczne auto? No cóż – nadal pracują w Apple, tylko dostali nowe zadanie.

Projekt Tytan – bo pod takim kryptonimem Apple pracowało nad swoim autonomicznym samochodem ma stać się autonomicznym systemem samochodowym, który Apple mogłoby sprzedawać producentom aut. Po co? Na bazie tego systemu dowolny producent samochodów mógłby rozpocząć produkcję swojego autonomicznego pojazdu. Przynajmniej tak wyglądają najnowsze plany Apple, jeśli agencja Bloomberg rzeczywiście ma rację.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.