Beyond Good & Evil na PC za darmo!

W związku z 30-tymi urodzinami Ubisoftu, każdego miesiąca do końca br. producent będzie rozdawał swoje gry. W październiku będzie to rewelacyjna, przygodowa gra akcji z 2003 roku. To jednak nie jedyna dobra wiadomość.

We wrześniu wszyscy zainteresowani mogli otrzymać za darmo grę The Crew. Od 12 października zaś w ten sam sposób (po wejściu na stronę producenta) każdy użytkownik otrzyma cyfrową kopię gry Beyond Good & Evil. Historia gry opowiada o przygodach reporterki Jade, która musi obrobić rodzimą planetę przez inwazją Obcych. Tytuł charakteryzuje się otwartym światem, możliwością fotografowania obcej flory i fauny, humorem i trójwymiarowym silnikiem graficznym stworzonym specjalnie z myślą o tej produkcji.

Od lat w sieci krążyły plotki o tworzeniu sequela gry, jednak dopiero teraz Ubisoft potwierdził, że prace nad kolejną częścią już się rozpoczęły. Udostępniono także kilka szkiców koncepcyjnych nawiązujących do produkcji. Nie wiadomo jednakże kiedy możemy spodziewać się premiery sequela oraz na jakich platformach ukaże się gra.
0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.