Chcesz iPhone’a 7? Wystarczy, że zmienisz nazwisko…

Flagowiec Apple'a to gorący sprzęt, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Dlatego Allo.ua - największy ukraiński dystrybutor smartfonów - przygotował dla swoich klientów ciekawą i zarazem kontrowersyjną promocję.

Zazwyczaj konkursy, w których można wygrać jakikolwiek sprzęt elektroniczny ograniczają się do subskrybowania kanału, lajkowania zdjęć czy odpowiedzi na zadane pytanie. Allo.ua pod tym względem wykazał się o wiele większą kreatywnością.

Pierwsze pięć osób, które zmieni swoje nazwisko na „Sim iPhone” (Siódmy iPhone) otrzyma najnowszego flagowca Apple’a. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie firmie swojego selfie z trzymanym w ręce dokumentem potwierdzającym zmianę danych personalnych, a następnie okazanie ich bezpośrednio w sklepie.

Wariactwo? Dla nas na pewno, ale biorąc pod uwagę to, jak bardzo pożądanym sprzętem jest nowy smartfon Apple’a oraz jak niskie są zarobki Ukraińców, ten konkurs dla wielu osób może okazać się jedyną możliwością na spełnienie marzeń. Średnia miesięczna pensja na Ukrainie to ekwiwalent 203 dolarów, podczas gdy ceny iPhone’a 7 w tym kraju kształtują się od 917 dolarów wzwyż…

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.