Daydream VR: znamy cenę gogli VR Google’a!

Dziś Google zaprezentuje swoje długo oczekiwane smartfony z serii Pixel, która ma zastąpić wysłużone już Nexusy. Ale nie są to jedyne urządzenia, które zobaczymy dzisiaj na konferencji giganta z Mountain View. Jest jeszcze przecież ta cała wirtualna rzeczywistość...

O tym, że Google może zaprezentować swoje pierwsze gogle (zaraz po Cardboardzie rzecz jasna) 4 października wiedzieliśmy od dawna. Teraz jednak do tych plotek doszła… cena samego urządzenia. Anonimowe źródła redakcji Variety donoszą bowiem, że nie tylko na dzisiejszej konferencji Google na 100% zaprezentuje swoje pierwsze gogle Daydream VR, ale od razu podają ich cenę.

To ile według przecieku będziemy musieli zapłacić za gogle Google’a? 79 dolarów – po przeliczeniu na złotówki jest to ok. 300 zł. Jeśli w zestawie z goglami znajdzie się też kontroler ruchowy (który na 100% współpracuje z Androidem – oba produktu tworzy w końcu Google), to na rynku ciężko będzie znaleźć lepszą ofertę.

A o tym, czy powyższe informacje okażą się prawdziwe dowiemy się już za kilkanaście godzin. Jeśli nie macie czasu na oglądanie całej konferencji, to spokojna głowa – wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na chip.pl

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.