eBay kończy z Windowsem

Jeden z najważniejszych na świecie portali aukcyjnych zdecydował się na zakończenie obsługi klientów z telefonami z Windows poprzez dedykowaną aplikację. Ta znika ze Sklepu i nie będzie już wspierana.

eBay ogłosił właśnie, że aplikacja dedykowana temu serwisowi w wersji na telefony z systemem Windows nie będzie już oferowana ani obsługiwana. Administracja sugeruje, by użytkownicy z tymi telefonami wykorzystywali wersję webową serwisu poprzez swoją ulubioną przeglądarkę internetową.

Aplikacja eBay’a była do tej pory całkiem solidnie wspierana. Pojawia się już w lipcu 2012 roku i była często aktualizowana, choć była też przez wielu krytykowana z uwagi na sam projekt interfejsu. Jednak z uwagi na marginalne udziały rynkowe telefonów z tym systemem, a także fakt, że na tabletach i PC z Windows wersja webowa i tak była tą preferowaną, eBay nie zamierza już inwestować w swoją windowsową aplikację.

0
Źródło: MSPoweruser
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.