HP sprzedaje zestaw PC + HTC Vive za 1499 dolarów

Gogle HTC Vive w normalnej dystrybucji kupimy za 800 USD. Komputer, który spełni wymagania wirtualnej rzeczywistości to wydatek rzędu kolejnych 800-1000 USD. Promocja przygotowana przez HP i HTC jest bez wątpienia interesująca.

Jeśli planujecie właśnie zainwestować w nowego peceta dostosowanego głównie pod kątem wirtualnej rzeczywistości warto rozważyć najnowszą propozycję HP. Za równowartość 1499 dolarów producent oferuje zestaw złożony z gogli HTC Vive z kontrolerami oraz komputera HP Envy 750-415VRH.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że same gogle wyceniane są na 800 dolarów, wychodzi na to, że za 700 USD otrzymujemy peceta z procesorem Intel Core i5-6400, 8GB RAM-u, 128 GB dyskiem SSD, 1 TB dyskiem HDD i kartą graficzną Radeon RX 480. W zestawie znajdziemy także klawiaturę, myszkę oraz dwie gry – The Lab i Blu: Encounter.

Zestaw ma trafić do sprzedaży w okresie świątecznym.

0
Źródło: theverge.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.