Huawei Mate 9 na reklamie w TV (jeszcze bez telefonu)

3 listopada spodziewamy się ważnej premiery nowych smartfonów Huawei, przy czym prawdopodobnie chodzi o modele Mate 9 i Mate 9 Pro. Co mówi o nich reklama?

Wiemy już z dużą dozą prawdopodobieństwa, że premiera Huawei Mate 9 i Huawei Mate 9 Pro nastąpi już niebawem – 3 listopada. Znamy też już całkiem nieźle specyfikację obu tych smartfonów. Oficjalnie jednak świat nie wie jeszcze nic na temat ich istnienia, ale wcale nie przeszkadza to Huawei w tym, by zacząć już je reklamować:

Jak widzicie, nie jest to zbyt konkretna reklama – chodzi raczej o zajawienie pewnego problemu w taki sposób, by niebawem zaprezentować jego rozwiązanie. A to już sporo mówi nam o nowych telefonach Huawei – w gruncie rzeczy ten film potwierdza, że ich akumulatory będą pozwalały na bardzo długą pracę, a na dodatek umożliwią błyskawiczne ładowanie i doładowywanie. O czym zresztą też pisaliśmy już w oddzielnym wpisie.

Naprawdę jesteśmy ciekawi, co pokaże 3 listopada ten producent, a Wy?

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.