iPad Pro: 3 nowe modele w przyszłym roku

Po tym, jak pierwszy model iPada Pro okazał się całkiem niezłym sukcesem, Apple nie zasypuje gruszek w popiele i według najnowszych przecieków planuje w przyszłym roku pokazać nam aż 3 nowe modele z serii Pro.

Informacje te pochodzą z japońskiego portalu Macotakara, który powołując się na zaufane źródła twierdzi, że wiosną 2017 Apple zaprezentuje aż trzy nowe modele iPada Pro o następujących rozmiarach: najmniejszy z ekranem 7,9 cala, który najprawdopodobniej będzie następcą iPada Mini, średni z przekątną 10,1 cala i największy z ekranem o przekątnej 12,9 cala. Te dwa ostatnie odświeżą zapewne obecnie dostępne modele iPada Pro.

Jeśli chodzi o specyfikacje to podobno wszystkie modele mają otrzymać nowy aparat – 12 MPX iSight z funkcjami True Tone Display i True Tone Flash. Dodatkowo, najmniejszy model otrzyma złącze Smart Connector oraz 4 głośniki audio – tak jak obecnie dostępne większe modele z serii Pro.

Jeśli to prawda to zastanawiamy się, co Apple planuje zrobić z seriami Mini i Air, chociaż wydaje nam się, że te nazwy mogą po prostu zniknąć z oferty giganta z Cupertino.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.