iPhone 4 jest już oficjalnie przestarzałym telefonem

Jak pewnie wiecie gigant z Cupertino dysponuje swoim własnym wykazem sprzętów oficjalnie przestarzałych, czyli takich, którym nie należy się jakiekolwiek wsparcie ze strony producenta. I na tą listę trafił właśnie iPhone 4.

Czwórka była ogromną zmianą stylistyczną i przejściem z zaokrąglonych modeli 3G i 3GS w nieco bardziej kanciasty wygląd. Nie zapomnieliśmy też o problemach technicznych związanych z łącznoscią. Po jego premierze okazało się, jego użytkownicy mają dość często problem ze złapaniem zasięgu, ponieważ niefortunnie umieszczona antena była często przez nich niechcący zasłonięta.

Wracając do meritum: iPhone 4 trafił na oficjalną listę sprzętu przestarzałego, co oznacza, że jeśli ktoś jeszcze korzysta z tego modelu może zapomnieć o oficjalnym serwisie Apple w razie usterki. No chyba, że kupiliście telefon w stanie Kalifornia, to taka usługa przysługuje wam jeszcze przez następne 2 lata.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.