iPhone 7 ładuje się dłużej niż konkurencja…

Dzięki technologii szybkiego ładowania nie musimy już czekać pół dnia na naładowanie smartfona do pełna. Flagowce takie jak Samsung Galaxy S7 czy Meizu Pro 6 potrafią odzyskać pełną moc w zaledwie 1 godzinę i 50 minut. A jak na ich tle wypada nowy model iPhone'a? Niestety, dość kiepsko.
Portal Anandtech przeprowadził obszerny test szybkości ładowania najnowszych modeli iPhone’ów na tle innych smartfonów dostępnych obecnie na rynku. Widoczny powyżej wykres nie pozostawia złudzeń – konkurencja zostawiła produkt Apple’a daleko w tyle.
iPhone 7 potrzebuje 2,08 godziny by naładować się do pełna. Co ciekawe szybciej radzą sobie od niego nie tylko konkurenci tacy jak Samsung Galaxy S7 (1,51 h), HTC 10 (1,80 h), Samsung Galaxy Note 5 (1,67 h), ale też modele iPhone’a poprzedniej generacji – iPhone 6s (1,94 h) czy iPhone SE (1,66 h). Model iPhone 7 Plus nie radzi sobie wcale lepiej – choć pojemnością baterii (2900 mAh) dorównuje Samsungowi Galaxy S7 (3000 mAh) to czas jego ładowania wynosi aż 3,07 godziny.
0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.