Już jutro premiera Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika

Lustro Czarnoksiężnika to druga część przygód botaniczki Mary, znanej z pierwszej części Eventide. Bohaterka staje tym razem przed zadaniem uwolnienia swojej siostrzenicy ze szponów nieśmiertelnego czarodzieja Twardowskiego, który porywa ją w trakcie górskiej wyprawy.

Kolejna odsłona przygodowej serii osadzonej w świecie słowiańskich mitów – zadebiutuje już 13 września na wszystkich głównych platformach (Windows, Android, iOS, Mac, Steam). Nowy tytuł, będący owocem współpracy Artifex Mundi oraz The House of Fables, zabierze graczy na spotkanie z legendarnym czarnoksiężnikiem Twardowskim i postawi przed koniecznością podejmowania wyborów, mających wpływ na losy bohaterów. Jest to dość ważna zmiana w rozgrywce – do tej pory wszystkie gry przygodowe tego studia miały liniowy charakter.

Tytuł oferuje 19 wciągających minigier i 18 scen z ukrytymi przedmiotami, którym trzeba będzie stawić czoła w trakcie niezwykłej wędrówki przez 30 pięknie namalowanych lokacji, pełnych dzikiej przyrody i cudownych istot. Z okazji premiery Eventide 2 będzie przeceniony o 40%.

Naszą recenzję pierwszej części serii znajdziecie pod TYM linkiem.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.