Krystyna Czubówna jako AI w Alice VR

27 października na komputerach PC i goglach Oculus Rift oraz HTC Vive zadebiutuje polska gra przygodowa rozgrywająca się w odległej przyszłości.

Inspirowana kultową książką „Alicja w Krainie Czarów” polska gra zabierze graczy w przyszłość, gdzie w roli pasażerki statku kosmicznego, która zostaje nieoczekiwanie wybudzona ze stanu hibernacji będziemy zwiedzać planetę Speculo w poszukiwaniu paliwa. Naszym niewidzialnym towarzyszem będzie Kier – sztuczna inteligencja statku, która pokieruje nas w odpowiednie miejsce. Nie będzie to jednak zwyczajne SI. Kier skrywać będzie pewną tajemnicę.

Wydawca gry, Klabater, poinformował, że w roli Kier usłyszymy znaną lektorkę Krystynę Czubównę. Na powyższym materiale wideo możecie zobaczyć jak ten wybór sprawdza się w akcji. Naszym zdaniem pani Krystyna uświetni tą wielce interesującą produkcję.

Choć Alice VR jest grą tworzoną z myślą o trybie wirtualnej rzeczywistości, będzie można zagrać w nią również bez użycia gogli. Premiera gry zaplanowana jest na 27 października.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.