Minecraft za darmo!

Gra może nie najnowsza, ale tym razem można w nią zagrać za darmo. Przynajmniej w pierwszy z ośmiu epizodów jakie w tym momencie są dostępne.

Gra stworzona przez Telltale Games (twórca m.in. gry The Walking Dead) we współpracy z jej pomysłodawcą firmą Mojang od wczoraj dostępna jest dla każdego, kto chce jej spróbować w Sklepie Google i Apple App Store. Do tej pory nawet za pierwszy epizod musieliśmy zapłacić.

W przeciwieństwie do zwykłego Mincrafta, Historie mają swoją fabułę, która dzieje się w doskonale znanym fanom tytułu kafelkowym świecie. Przez pierwsze pięć części zamieniamy się w bohatera o imieniu Jesse i wyruszamy w niebezpieczną przygodę w „Nadświecie, poprzez Pustkę, aż do Końca i dalej” by odnaleźć legendarny Zakon Kamienia i uratować świat przed złym Wither Stormem.
Pozycja zdecydowanie warta uwagi dla fanów pierwowzoru, ale jeśli planujemy wejść w grę musimy liczyć się z inwestycją 23,06 zł za każdy z kolejnych epizodów albo 116,84 zł za cały pakiet.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.