Netflix w trybie offline?

Popularny serwis streamingowy posiada wiele udogodnień, ale cierpi też na brak dość istotnej funkcji. Gdy znajdziemy się poza zasięgiem sieci lub nasz domowy internet zaczyna szwankować, serwis staje się kompletnie nieprzydatny.

Jest jednak szansa, że wkrótce się to zmieni. Reed Hasting, CEO Netflixa, powiedział kiedyś, że serwis nigdy nie doczeka się trybu offline, ale najnowsze plotki sugerują, że zmienił zdanie. Dan Taitz z firmy Penthera zajmującej się tworzeniem aplikacji wideo zdradził, że w środowisku mediów strumieniowych tajemnicą poliszynela jest to, że Netflix od dłuższego czasu pracuje nad trybem offline. Funkcja ma zostać rzekomo dodana już w okolicy świąt.

Niektórzy sugerują jednak, że opcja offline dostępna będzie jedynie dla materiałów pochodzących bezpośrednio od Netflixa np. seriali Orange is the New Black czy House of Cards.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.