Nokia szykuje ważną premierę na targi MWC 2017

O tym, że Nokia wraca do produkcji smartfonów, wiadomo już od pewnego czasu. Ale co innego pogłoski, a co innego fakty, takie jak potwierdzona obecność Nokii na targach Mobile World Congress 2017.

Wiemy już oficjalnie, że Nokia będzie obecna na najważniejszych „mobilnych” targach świata – Mobile World Congress 2017 w Barcelonie. Ale wiemy nawet coś więcej – Nokia będzie obecna „z rozmachem”. Firmę reprezentować będzie bowiem sam dyrektor generalny Rajeev Suri.

Co to oznacza? Z pewnością fińska marka planuje prezentację co najmniej jednej, a być może nawet kilku ważnych premier na tych targach. Nie wiemy na razie, o jakich produktach będzie mowa, ale można się domyślać, że chodzi o nowy tablet i nowego smartfona z systemem Android. Najprawdopodobniej będzie to przy tym smarton z górnej półki – „okręt flagowy” Nokii na nadchodzący rok 2017.

0
Źródło: twitter.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.