Notebook mocny jak desktop

Razer zaprezentował gamingowego notebooka o nazwie Blade Pro, który w swojej klasie debiutuje jako najcieńszy i najlżejszy laptop świata. Maszynę zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających entuzjastach, którzy oczekują mocy, jaką zapewnia komputer stacjonarny, ale nie chcą rezygnować z mobilności.

Urządzenie wyposażono w 17,3-calowy wyświetlacz G-Sync IGZO, najnowszy czterordzeniowy procesor Intel I7, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080, 2 TB dysk SSD oraz ultra-cienką klawiaturę mechaniczną.

Jest to najmocniejsze urządzenie stworzone dotychczas przez Razera, a zarazem najcieńszy dostępny na rynku notebook z układem GTX 1080. Inne wyróżniające go cechy to między innymi złącze Thunderbolt 3, 32 GB dwukanałowej pamięci DDR4 i nawet do 2 TB przestrzeni dyskowej PCI M.2 SSD pod kontrolą RAID 0.

Podczas gdy podobnie wyposażone przenośne zamienniki komputerów stacjonarnych to urządzenia o grubości przekraczającej 5 cm i ważące ponad 5kg, Blade Pro zachowuje smukłą formę. Jego obudowa typu unibody z litego aluminium ma zaledwie 22,5 mm grubości, a waga urządzenia to tylko 3,54 kg.

Jeśli chcecie znać jego ceną to wstrzymajcie oddech… najtańsze wersje można kupić już za ok. 18 150 zł.

0
Źródło: www.razer.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.