Nowa, ergonomiczna klawiatura Microsoftu

Oprócz nowych komputerów, Microsoft na swojej wczorajszej konferencji zaprezentował również kilka ciekawych akcesoriów, zaprojektowanych z myślą o użytkownikach Surface'ów

Surface Ergonomic Keyboard to… no cóż nazwa mówi o niej wszystko – to nowa, ergonomiczna klawiatura Microsoftu projektowana z myślą o serii Surface. Niskoprofilowe przyciski, bezprzewodowa łączność z komputerem i podkładka pod nadgarstki wykonana z alcantary. Microsoft twierdzi, że dwie baterie AAA wystarczą na cały rok pisania (i biorąc pod uwagę poprzednie bezprzewodowe klawiatury Microsoftu, informacja ta wydaje się być wiarygodna)

Oprócz ergonomicznej wersji, z podkładką pod nadgarstki, dostępna będzie jeszcze jedna – mniejsza i podświetlana, zaprojektowana z myślą o osobach, którzy bardziej od ergonomii cenią sobie przestrzeń na biurku. Ceny nowych klawiatur są dosyć wysokie: za ergonomiczną wersję trzeba będzie zapłacić 130 dolarów, za jej mniejszą siostrę trochę mniej, bo 100 dolarów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.