Nowe gadżety Google’a już w sprzedaży

W amerykańskim sklepie Google'a pojawiły się nowe produkty, które miały premierę wraz ze smartfonami Pixel. Są to Chromecast Ultra i nowy zestaw do wirtualnej rzeczywistości Daydream View.

Chromecast Ultra (w USA kosztuje 69 USD)z wyglądu przypomina swojego poprzednika. Jest tak samo jak i on okrągły, ale nie bez zasługuje na nazwę Ultra. We wnętrzu urządzenia kryje się mocny procesor, który pozwala na przesyłanie z tabletu czy telefonu filmów w rozdzielczości 4K UHD i HDR.

Daydream (w USA kosztuje 79 USD) to zestaw VR na chwilę obecną współpracujący tylko z najnowszymi Pixelami. Nowe okulary to przede wszystkim doskonały design. Materiałowe wykończenie nie tylko ciekawie wygląda, ale jest też komfortowe w użytkowaniu. Nowe gogle są lekkie, przewiewne i… można je prać. Ich uzupełnieniem jest niewielki kontroler reagujący na ruchy dłonią w przestrzeni.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.