Polskie Symulatory – nowa seria gier komputerowych

Cenega poinformowała, że od 11 listopada w polskich sklepach będziemy mogli znaleźć cztery nowe gry, za którymi stoją rodzimi developerzy. Symulatory te pozwolą graczom operować niezwykłymi maszynami, jednostkami i pojazdami oraz sprawdzić się w różnych zawodach

Demolka i Budowa 2017 to gra pozwalająca wcielić się w prowadzącego firmę budowlano-wyburzeniową. Gracz będzie mógł niszczyć różnorodne konstrukcje, od drewnianych chatek po betonowe biurowce. Zarobione pieniądze z kolei będzie można zainwestować we własne projekty budowlane, nowe maszyny i ich modyfikacje. Do dyspozycji gracza staną: dźwigi, buldożery, koparki, walce drogowe, ciężarówki i betoniarki.

Wielkie Statki Bałtyku 2017 z kolei pozwolą przejąć kontrolę nad załogą trzech specjalnych statków – kontenerowca, półzanurzalnego statku transportowego i głębokomorskiej jednostki konstrukcyjnej. Gracze mogą liczyć na szereg misji – od transport towarów po wydobywanie wielkogabarytowych obiektów z dna morza.

Wielkie Maszyny 2017 to gra, w trakcie której w 14 misjach zwiedzimy 6 różnych lokalizacji: Grenlandię, Kanadę, Wyoming, Missouri i Florydę. Zadaniem gracza będzie kontrola nad siedmioma największymi maszynami przemysłowymi świata: baggerem, crawlerem, demolką, buldożerem, wywrotką, koparką i żurawiem samochodowym.

Ostatnia propozycja, Roboty i Drony 2017, pozwoli wcielić się w rolę dowódcy elitarnej jednostki specjalnej, kontrolującej tytułow pojazdy. Gracze mogą liczyć na 16 misji fabularnych (m.in. szpiegowskich, ratunkowych, militarnych) rozsianych po całym świecie.

Każda z gier dostępna będzie w cenie 49,99 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.