Polskie Symulatory – nowa seria gier komputerowych

Operuj największymi maszynami na świecie, dronami i statkami Bałtyku.

Demolka i Budowa 2017 to gra pozwalająca wcielić się w prowadzącego firmę budowlano-wyburzeniową. Gracz będzie mógł niszczyć różnorodne konstrukcje, od drewnianych chatek po betonowe biurowce. Zarobione pieniądze z kolei będzie można zainwestować we własne projekty budowlane, nowe maszyny i ich modyfikacje. Do dyspozycji gracza staną: dźwigi, buldożery, koparki, walce drogowe, ciężarówki i betoniarki.
Wielkie Statki Bałtyku 2017 z kolei pozwolą przejąć kontrolę nad załogą trzech specjalnych statków – kontenerowca, półzanurzalnego statku transportowego i głębokomorskiej jednostki konstrukcyjnej. Gracze mogą liczyć na szereg misji – od transport towarów po wydobywanie wielkogabarytowych obiektów z dna morza.

Wielkie Maszyny 2017 to gra, w trakcie której w 14 misjach zwiedzimy 6 różnych lokalizacji: Grenlandię, Kanadę, Wyoming, Missouri i Florydę. Zadaniem gracza będzie kontrola nad siedmioma największymi maszynami przemysłowymi świata: baggerem, crawlerem, demolką, buldożerem, wywrotką, koparką i żurawiem samochodowym.

Ostatnia propozycja, Roboty i Drony 2017, pozwoli wcielić się w rolę dowódcy elitarnej jednostki specjalnej, kontrolującej tytułow pojazdy. Gracze mogą liczyć na 16 misji fabularnych (m.in. szpiegowskich, ratunkowych, militarnych) rozsianych po całym świecie.

Każda z gier dostępna będzie w cenie 49,99 zł.