PornHub chce kupić serwis Vine

Gdy Vine pojawił się w 2012 roku szybko zdobył zainteresowanie użytkowników. Internauci zakochali się w możliwości tworzenia zapętlonych, 6-sekundowych filmików. Niestety zbyt wielka konkurencja wykończyła niegdyś oryginalny serwis i jego właściciel - Twitter - postanowił, że to już ten moment, w którym trzeba wyciągnąć przysłowiową wtyczkę. Kilka godzin po ogłoszeniu tej decyzji okazało się, że nie wszyscy zwątpili w Vine i że ktoś chce go kupić.

Tym kimś jest serwis Pornhub. I zanim zaczniecie się śmiać, trzeba przyznać, że taka oferta ma sens. Wiceprezes sieci Pornhub – Corey Price w swojej wiadomości do CEO Twittera argumentuje, że Vine w rękach Pornhub nie musiałby martwić się o niecenzuralne (NSFW) treści, no i te wszystkie „ruchome memy” stworzone na platformie Vine zostałyby uratowane od zapomnienia.

Poza tym, jak twierdzi Price – 6 sekund to dla niektórych wystarczająca ilość czasu. Nie dodał na co, ale chyba wszyscy się domyślamy?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.