PornHub chce kupić serwis Vine

Gdy Vine pojawił się w 2012 roku szybko zdobył zainteresowanie użytkowników. Internauci zakochali się w możliwości tworzenia zapętlonych, 6-sekundowych filmików. Niestety zbyt wielka konkurencja wykończyła niegdyś oryginalny serwis i jego właściciel - Twitter - postanowił, że to już ten moment, w którym trzeba wyciągnąć przysłowiową wtyczkę. Kilka godzin po ogłoszeniu tej decyzji okazało się, że nie wszyscy zwątpili w Vine i że ktoś chce go kupić.

Tym kimś jest serwis Pornhub. I zanim zaczniecie się śmiać, trzeba przyznać, że taka oferta ma sens. Wiceprezes sieci Pornhub – Corey Price w swojej wiadomości do CEO Twittera argumentuje, że Vine w rękach Pornhub nie musiałby martwić się o niecenzuralne (NSFW) treści, no i te wszystkie „ruchome memy” stworzone na platformie Vine zostałyby uratowane od zapomnienia.

Poza tym, jak twierdzi Price – 6 sekund to dla niektórych wystarczająca ilość czasu. Nie dodał na co, ale chyba wszyscy się domyślamy?

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.