Resident Evil i Batman VR nie będą ograniczone do PSVR

To nawet całkiem zabawne, że w dzisiejszych czasach wielkim "niusem" jest to, że jakaś gra będzie dostępna na więcej niż jednej platformie do grania, prawda? Do tego dochodzi też zabawa z trzymania graczy w niepewności, jak ma to miejsce przy prawie każdym tytule z czasową wyłącznością.

Ale do rzeczy. Sony podczas prezentacji tytułów dostępnych dla swojego zestawu do grania w wirtualnej rzeczywistości, czyli PSVR oczywiście pominęło kwestie tego, że część gier z PSVR pojawi się również dla innych platform VR, takich jak Oculus, czy HTC Vive.

Jak zauważył jeden z przytomnych użytkowników forum NeoGAF, w najnowszych reklamach tych tytułów w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o tym, do kiedy dostępne będą one wyłącznie na PSVR. Jeśli nie chce się wam wytężać wzroku, to podpowiadamy: Batman VR pojawi się na innych platformach 31 marca 2017 (po 6 miesiącach od premiery na PSVR), a na Resident Evil 7 będziemy musieli poczekać 12 miesięcy od premiery na PSVR.

0
Źródło: NeoGAF
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.