Samsung Galaxy C9 Pro już oficjalnie

Konsumenci rynku azjatyckiego pożądają smartfonów z jak największą ilością pamięci operacyjnej. Dlatego to właśnie Chiny będą pierwszym krajem, w którym zadebiutuje najnowszy smartfon Samsunga z 6 GB RAM-u.

Jeśli mocno czekaliście na Galaxy Note 7 z powodu jego dużego wyświetlacza, pod tym względem dobrą alternatywą może okazać się właśnie Galaxy C9 Pro. Smartfon otrzymał 6-calowy ekran o rozdzielczości Full HD i smukłą obudowę o wymiarach 162,9 x 80,7 x 6,9 mm.

Do zalet zaliczyć też z można 6 GB pamięci operacyjnej, procesor Qualcomm Snapdragon 653, 64 GB pamięci wewnętrznej i baterię o pojemności 4000 mAh. Miłośnicy smartfonowej fotografii ucieszą się z dwóch aparatów o rozdzielczości 16 MP -głównego z autofokusem z detekcją fazy, obiektywem f/1.9 i podwójną diodą LED oraz dodatkowym aparatem do selfie, również z obiektywem f/1.9. Nie brakuje tu także miejsca na drugą kartę SIM, LTE, NFC i Bluetootha 4.2.

Samsung Galaxy C9 Pro trafi do chińskich sklepów 9 listopada w cenie 472 dolarów (około 1873 zł). Nie wiemy czy smartfon pojawi się także na innych rynkach.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.