Samsung Note 8 w świetnej cenie, ale tylko dla posiadaczy Note 7

Wpadka z wybuchającym Galaxy Note 7 na szczęście nie skłoniła producenta do uśmiercenia znanej serii. W oficjalnym komunikacie Samsung nie tylko zdementował plotki dotyczące niepewnej przyszłości Galaxy Note 8, ale też zapowiedział atrakcyjny program dla posiadaczy poprzedniej generacji.

Samsung potwierdził, że w przyszłym roku zobaczymy na rynku nie tylko Galaxy S8, ale też Galaxy Note 8. To bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy od lat wspierają serię z rysikiem. Co więcej nabywcy felernego Galaxy Note 7 otrzymają w przyszłym roku zniżkę – za nowego Note’a zapłacą jedynie 50% jego wartości. Promocja dotycząca wymiany sprzętu dotyczyć też będzie wszystkich użytkowników, którzy wymienili Note’y 7 na Samsungi Galaxy S7 lub S7 Edge.

Niestety póki co producent zapowiedział, że akcja obejmie swym zasięgiem teren Korei Południowej. Nie wiemy czy będzie obowiązywała także w pozostałych częściach świata. Miejmy jednak nadzieję, że Samsung postara się odbudować swoją reputację poza granicami swojego rodzimego państwa.

0
Źródło: Reuters.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.