Samsung wysyła posiadaczom Galaxy Note7 pudełka do „ostatniej podróży”

O jeden wybuch za daleko. Samsung się poddał i wycofuje z rynku niebezpieczne dla zdrowia i życia, wybuchające telefony Galaxy Note7. Ich posiadaczom wysyła specjalne, zabezpieczone opakowania, by chronić kurierów.

O przypadku Galaxy Note7 i wycofaniu go całkowicie z rynku przez Samsunga będzie się mówić jeszcze przez długie miesiące. Telefon potrafiący dokonać samobójstwo w spektakularnym stylu znika ze sklepów i z oferty firmy i zapewne nie wróci już na rynek. Firma wzywa ostatnich posiadaczy Note7 do niezwłocznego odesłania telefonów do producenta. Osobom tym wysyła specjalne, zabezpieczone pudełko, które ma chronić kurierów na czas transportu telefonu.

Jak wygląda to pudełko? Członek społeczności XDA Developers postanowił się z nami podzielić tą wiedzą, filmując wyjmowanie pudełka z paczki. Jest ono wykonane z kilku warstw kartonu i pokryte odpornym na gorąco włóknem ceramicznym. W pudełku znajdziemy też lateksowe rękawiczki i worek antystatyczny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.