Słuchawki Apple AirPod z opóźnioną premierą

Jak dowiedział się serwis Techcrunch, firma Apple zmuszona jest przełożyć premierę swoich bezprzewodowych, dousznych słuchawek AirPod, które zaprezentowano razem z najnowszymi modelami iPhone'ów. Zapewne zastanawiacie się co jest powodem tej decyzji?

Podobno chodzi o to, że Apple potrzebuje więcej czasu, żeby „lepiej dopasować AirPody do uszu przyszłych użytkowników”. Takie wytłumaczenie może oznaczać oczywiście wszystko – od problemów z baterią, przez problemy z łącznością przez Bluetooth, po inne wady konstrukcyjne, które ujawniły się dopiero przy rozpoczęciu masowej produkcji.

Tak, czy inaczej – jeśli czekaliście na nową zabawkę od Apple’a, to będziecie musieli poczekać jeszcze trochę, ponieważ słuchawki na 100% nie zadebiutują w tym miesiącu. Czy trafią do sklepów w listopadzie? Ciężko powiedzieć – mamy jednak nadzieję, że Apple zechce wypowiedzieć się w tej sprawie oficjalnie.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.