Surface Studio wyprzedany!

Microsoft zaprezentował w środę swojego pierwszego hybrydowego desktopa, zapewniając mu "ograniczoną, ale błyskawiczną dostępność". No cóż, ta właśnie się skończyła.

Zaprezentowany w środę Microsoft Surface Studio miał być dostępny od razu po premierze, „w ograniczonych ilościach”, których wysyłka po zamówieniu miała ruszyć 15 grudnia. Pula zapewniona przez Microsoft najwyraźniej właśnie się wyczerpała, bowiem gdybyśmy teraz chcieli złożyć zamówienie, to przesyłka dotarłaby dopiero „na początku roku 2017”.

Surface Studio jest dostępny w przedsprzedaży z darmowym kontrolerem Surface Dial o wartości 99,99 dolara. Do wyboru są wersje z Core i5, 8 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci masowej (2999 dolarów), z Core i7, 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci masowej (3499 dolarów) oraz z Core i7, 32 GB pamięci RAM i 2 TB pamięci masowej (4199 dolarów).

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.