Tak miała wyglądać opaska Microsoft Band 3

Microsoft potwierdził, że na razie nie planuje wprowadzić do oferty następcy opaski Band drugiej generacji i ogólnie, przynajmniej na razie, Band znika z jego oferty. Oto urządzenie, które w wyniku tego nie ujrzy nigdy światła dziennego.

Wygląda na to, że Microsoft odpuścił sobie rynek opasek fitnesowych. Wycofał z oferty Banda drugiej generacji i potwierdził, że kolejnego na razie nie planuje, a już na pewno w tym roku. Jednak jak donosi Czytelnik serwisu Windows Central, Microsoft Band 3 już był w zasadzie gotowy. A przynajmniej jako prototyp, którego ów Czytelnik zdobył zdjęcia.

Nowa wersja miała być wodoodporna, oferowała w porównaniu do poprzedniczki czujnik EKG, a także wprowadziła obsługę standardu RFID. Co więcej, w związku z zyskaniem wodoodporności, pojawiło się nowa kategoria śledzenia aktywności, związana z pływaniem.

Nie jest jasne czemu Microsoft wycofał się z opasek Band. Zwłaszcza że rzekomo platforma chmurowa Microsoft Health pozostaje „bardzo ważna dla firmy”.

0
Źródło: Windows Central
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.