THX w rękach Razera

THX zostało założone w 1983 roku przez George'a Lucasa. Dziś marka ta jest doskonale znana na całym świecie i kojarzy się z gwarancją najwyżej jakości dźwięku.

Przez lata THX pozostawało niezależną firmą. Teraz właścicielem THX stał się Razer – jeden z najpopularniejszych producentów akcesoriów dla graczy. Na szczęście nie oznacza to zwolnienia zespołu czy zmiany profilu działalności.

Koncentrujemy się na jakości, designie i innowacji, a Razer wspiera naszą wizję optymalizacji i dostarczania najlepszych audiowizualnych doświadczeń widowni na całym świecie” – wyjaśnia prezes THX, Ty Ahmad-Taylor.

Nie wiadomo na ile opiewała cała transakcja. Znamy jednak plany Razera w stosunku do nowego nabytku. THX będzie pracował nad rozszerzeniem swojego certyfikatu na słuchawki Razera oraz systemy wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Być może zatem w bliskiej przyszłości doczekamy się laptopów i pecetów opatrzonych znanym logotypem…

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.