To już definitywny koniec Samsunga Galaxy Note7!

Ten rozwój wydarzeń był do przewidzenia. Jak wynika z informacji zdobytych przez redakcję Wall Street Journal, telefony Galaxy Note7 nie wrócą już na rynek. Zostały z niego definitywnie wycofane.

To jedna z największych katastrof na rynku mobilnym od wielu, wielu lat. Topowy model jednej z najważniejszych firm z branży jest wycofywany z uwagi na zagrożenie dla zdrowia i życia, jakie może sprawiać. Na początku, wydawać by się mogło, celem wymiany wadliwych komponentów na sprawne. Teraz jednak słyszymy, że Samsung nie będzie już dalej się wygłupiał i kończy z tym modelem definitywnie. Bez żadnych powrotów.

Po wystosowaniu polecenia przez Samsunga skierowanego do jego partnerów handlowych z nakazem wstrzymania sprzedaży telefonów Galaxy Note7 wartość akcji firmy spadła o siedem procent i zapewne będzie jeszcze maleć.

Nie jest jasne czy i jak to wpłynie na postrzeganie przez konsumentów telefonu Galaxy S8, który ma być kolejną wielką premierą Samsunga.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.