To już koniec gry Evolve

Studio Turtle Rock odpowiedzialne za stworzenie gry Evolve ogłosiło wczoraj, że przestaje jakkolwiek wspierać swój tytuł. Fani nie wydawali się zbytnio zaskoczeni tym faktem.

Evolve to asymetryczna strzelanka sieciowa, w której jeden gracz wciela się w rolę dużego potwora (skojarzenia z filmem Obcy są jak najbardziej na miejscu), a pozostali w drużynę myśliwych, którzy na niego polują. Gra zadebiutowała jako płatny tytuł AAA, jednak przez małe zainteresowanie ze strony graczy jej twórcy zdecydowali się przejść na model free 2 play i polegać na płatnych dodatkach. To jednak również okazało się zbyt mało atrakcyjną zmianą, żeby przyciągnąć graczy i… gra od wczoraj przestała być jakkolwiek wspierana, a więc zapomnijcie o jakichkolwiek nowościach, czy chociażby łatkach. Z dobrych wiadomości możemy napisać jedynie, że serwery gry nie zostały jeszcze wyłączone, jednak nikt nie wie przez ile czasu taki stan rzeczy się utrzyma.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.