Twórcy Vine’a przedstawiają nową aplikację do live streamingu

Na rynku aplikacji pozwalających nadawać na żywo transmisje wideo zaczyna robić się tłoczno. Mamy Periscope, Facebook Live, Instagram także testuje już podobne rozwiązanie. Tymczasem twórcy zamkniętego ostatnio Vine'a stworzyli kolejną aplikację.

Hype, bo tak nazywa się właśnie owa apka, jest już dostępny na iOS w fazie bety. Czym różni się od konkurencji? Przede wszystkim pozwala dodać muzykę do transmisji oraz inne animacje, które mają uatrakcyjnić przekaz. Całość ma także być bardziej „interaktywna” – oglądający transmisje, będą mogli komentować na żywo swoje opinie i wyrażać aprobatę wysyłając gwiazdki.

Oprócz tego użytkownik będzie mógł wybrać motyw i tło swojego nagrania, a po zakończeniu transmisji zapisać ją i udostępnić osobom, które nie zdążyły obejrzeć jej na żywo. Możliwe będzie także umieszczenie w transmisji pokazu zdjęć.

Trwają prace nad androidową wersją aplikacji.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.