W środę Tesla pokaże „coś niespodziewanego”

Kilka tygodni temu Tesla zapowiadała, że 17 października pokaże swój nowy produkt. Jaki? Wiemy tylko, że ma być to coś, czego większość z nas zupełnie się nie spodziewa. No i wiemy też, że zaliczył lekką "obsuwę".

Tak naprawdę w przyszłości spodziewamy się aż dwóch ważnych wydarzeń związanych z firmą Tesla, przy czym jako pierwsze zapowiedziane zostało to późniejsze, mające się odbyć 28 października. Wiemy, że będzie ono związane z rozwiązaniami łączącymi rynek samochodów elektrycznych oraz technologii pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca. Co tu dużo mówić – w skrócie wszyscy spodziewają się (nareszcie!) wprowadzenia dachów samochodów elektrycznych wyposażonych w ogniwa fotowoltaiczne.

Tesla product unveiling on the 17th (unexpected by most), followed by Tesla/SolarCity on the 28th

— Elon Musk (@elonmusk) 9 października 2016

Ale wcześniej Elon Musk ma zamiar pokazać nam jeszcze coś, i to coś, czego – według jego zapewnień –

nie spodziewa się niemal nikt

. Niespodzianka miała zostać pokazana dzisiaj, jednak Tesla zdecydowała przełożyć całe wydarzenie na środę. No to teraz mamy jeszcze dwa dni na miłe przegrzewanie zwojów mózgowych i wytężanie wyobraźni!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.