Zapowiedziano Don’t Knock Twice [wideo]

W przyszłym roku do kin wejdzie horror "Don't Knock Twice", opowiadający o miejskiej legendzie, w której matka musi uratować córkę z rąk demonicznej czarownicy. Na podstawie filmu tworzona jest także gra przeznaczona głównie na platformy VR.

Pierwszoosobowe horrory świetnie nadają się do grania w wirtualnej rzeczywistości. Jeśli lubicie się bać, podnosić od czasu do czasu adrenalinę i macie Oculus Rifta, HTC Vive lub PlayStation VR dobrze zapamiętajcie ten tytuł. W Don’t Knock Twice przeniesiemy się do wnętrza wiktoriańskiego domu, w którym uwięzi nas duch czarownicy. Do dyspozycji będziemy mieć komórkę, na której wyświetlać się będą podpowiedzi oraz różnorodne obiekty, z którymi będzie można dokonać interakcji.

Gra zapowiedziana została na 2017 rok. Co ciekawe będzie można zagrać w nią także bez użycia gogli na pecetach oraz konsolach PS4 i Xbox One. Zainteresowani mogą zapoznać się także z wersją demo, która właśnie pojawiła się na Steamie.

0
Źródło: Dualshockers.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.