Znamy datę premiery Samsunga Galaxy S8

Wszystko wskazuje na to, że Samsung nie zrezygnuje z ustalonego już w ciągu kilku ostatnich lat rytmu i nie przyśpieszy premiery modelu Galaxy S8. Tak jak w przypadku jego poprzedników, najprawdopodobniej zobaczymy go przy okazji targów MWC w Barcelonie.

Przy okazji afery z zapalającym się Samsungiem Galaxy Note 7 mówiło się, że koreański producent będzie być może chciał odwrócić uwagę świata od tego pechowego modelu, przedstawiając wcześniej inną ważną, a może nawet ważniejszą premierę:

Samsunga Galaxy S8

. W świetle obecnych informacji wychodzi jednak na to, że tradycyjnie będzie ona miała miejsce w lutym, podczas targów Mobile World Congress 2017 w Barcelonie.

Do sieci przedostała się grafika zapowiadająca to wydarzenie, informująca o tym, że

nowy model Galaxy zostanie przedstawiony 26 lutego 2017 roku

(prawdopodobnie o 19). Oczywiście teoretycznie nie możemy mieć pewności, że chodzi o S8, poza tym plany firmy i związane z nimi grafiki można jeszcze przecież zmienić, ale taki scenariusz wydarzeń wydaje się mało prawdopodobny.

A szkoda, bo chcielibyśmy już zobaczyć tę premierę jak najwcześniej. Dotychczasowe pogłoski wskazują bowiem na to, że Samsung Galaxy S8 będzie olbrzymią rewolucją w stosunku do modelu S7. Na to liczymy!

0
Źródło: Twitter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.