Zobacz genialny, kinowy zwiastun Final Fantasy XV

Dobra wiadomość dla fanów japońskiego RPG-a. Prace nad Final Fantasy XV zostały oficjalnie zakończone dzięki czemu możemy mieć pewność, że gra ukaże się zgodnie z zapowiedzią 29 listopada br. Z tej okazji Square Enix wypuściło rewelacyjny zwiastun swojej nadchodzącej, wysokobudżetowej produkcji.

Zwiastun jest o tyle nietypowy, że nie skupia się na mechanice gry, a przedstawia złe sny czy raczej proroctwo, którego doświadcza główny bohater – książę Noctis. Jako gracze będziemy musieli zapobiec tej katastroficznej wizji przyszłości.

Oprócz powyższego materiały twórcy zdradzili dwie bardzo ważne informacje. Po raz pierwszy w serii pojawi się tryb kooperacji – razem z nami będzie mogło zagrać trzech graczy. Niestety będzie to tryb dodatkowy, wymagający przepustki sezonowej (24,99 USD) lub indywidualnego DLC. Nie wiadomo jednakże, czy multiplayer będzie dotyczył odrębnych dla opowieści potyczek, czy pozwoli na przejście z innymi graczami całej fabuły gry.

Osoby, które wykupią przepustkę sezonową otrzymają ponadto dodatkowe epizody opowiadające historie trzech bohaterów z drużyny Noctisa, które przeniosą nas w zupełnie nowe miejsca. Prace nad epizodami dopiero się rozpoczęły i bliższe informacje ukażą się z pewnością po premierze gry.

0
Źródło: VG24/7.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.