Agony, polski horror, trafił na Kickstartera

MadMind to nowe studio złożone z weteranów pracujących przy takich hitach jak Wiedźmin 3 czy The Division. Twórcy potrzebują 66 666 dolarów na ukończenie swojej pierwszej produkcji na komputery PC.

Agony obiecuje zabrać nas w najbardziej przerażającą wycieczkę po piekielnej otchłani wśród wszystkich gier wideo. Pierwsze zwiastuny i gameplaye wyglądają rzeczywiście interesująco – przestrzeń, w której znajdzie się główny bohater, wypełniona jest krwią, demoniczną architekturą, potworami z piekła rodem i ciałami udręczonych ludzi.

Tytuł kierowany jest do fanów survival horrorów – w grze będziemy poruszać się w ukryciu i wykorzystywać zdolności głównego bohatera do omijania przeszkód i rozwiązywania zagadek. Pomocą w ucieczce z Piekła ma być możliwość przejmowania kontroli nad słabszymi umysłami i ciałami demonów. Produkcję można wesprzeć na Kickstarterze. Za grę zapłacimy tam minimum 33 dolary kanadyjskie (około 96 zł).

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.