Android Nougat lada moment na Sony Xperia X Performance!

Google wypuścił na rynek system Android Nougat relatywnie niedawno, bo w sierpniu bieżącego roku. Producenci sprzętów z tym systemem już szykują się do ich aktualizacji. W tym firma Sony.

Firma Sony ma dla nas miłe wieści. Właśnie udostępniła wybranym posiadaczom telefonów Xperia X Performance będącym zapisanym do programu Xperia Beta Program wersję testową aktualizacji do Androida Nougat 7.0, oznaczoną wewnętrznie jako wersja 39.2.A.O.248, która zawiera również październikowe łatki od Google’a usuwające luki w zabezpieczeniach systemu.

W Androidzie Nougat od Sony znalazły się wszystkie nowości wprowadzone przez Google’a, a także nowa autorska aplikacja do obsługi aparatu z możliwością ręcznego ustawiania czasu migawki i ISO przy wykonywaniu zdjęć w pełnej rozdzielczości. Poprawiła się też dokładność rozpoznawania dotyku oraz usunięto kilka mało istotnych usterek.

Niestety, jest to wersja 7.0, a tymczasem Google już zaprezentował wersję 7.1.

0
Źródło: Sony
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.