Apple wydało książkę z obrazkami

Firma Apple od lat doceniana była za wygląd swoich produktów i wygląda na to, że ktoś w Cupertino stwierdził, że to już pora, żeby katalog Apple'a ukazał się w formie pięknego albumu ze zdjęciami. A, że to Apple to za album też trzeba będzie "trochę" zapłacić.

Album dedykowany jest Steve’owi Jobsowi i zawiera aż 450 gadżetów Apple’a. Na papierowych stronach poznacie również niektóre tajemnice związane z projektowaniem produktów z Cupertino, a wszystkie zdjęcia, które się tam znalazły wykonał znany fotograf Andrew Zuckerman.

Książka dostępna będzie w dwóch rozmiarach – mniejsza (10,2″ x 12,75″) kosztować będzie 199 dolarów, a większa (13″ x 16,25″) będzie o 100 dolarów droższa. Za taką cenę otrzymacie produkt w twardej oprawie, wydany na papierze bardzo dobrej jakości i tak dalej – do produkcji książki nie użyto jednak złota, przez co nie jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że jej cena jest w jakiś sposób usprawiedliwiona. W gruncie rzeczy

Designed by Apple in California

to bardzo ładny katalog produktów – coś, co większość producentów chciałaby rozdawać za darmo.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.