Apple zaczęło sprzedawać używane iPhone’y

Jeśli jedynym powodem dla którego nie macie jeszcze iPhone'a jest to, że zakup nowego egzemplarza był trochę za drogi, a używanego zbyt ryzykowny, to mamy dla was dobrą wiadomość!

Apple rozpoczęło sprzedaż modeli używanych – tzw refurbished (co po polsku można opisać jako używany, ale odnowiony ). Jak na razie używane iPhone’y dostępne są w amerykańskim sklepie online. Biorąc jednak pod uwagę to, że gigant z Cupertino większość swojej strategii wprowadza globalnie, bardzo prawdopodobne jest to, że już wkrótce podobną ofertę znajdziemy w europejskich sklepach producenta.

Jak to wychodzi cenowo? Cóż, używane wersje iPhone’a 6 można kupić mniej więcej o jakieś 80 dolarów taniej, niż nowe egzemplarze. Nie jest to więc najlepsza oferta pod słońcem, ale za to otrzymujemy roczną gwarancję od samego producenta no i pewność, że telefon, który kupiliśmy na pewno nie jest kradziony.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.