Co wykaże śledztwo w sprawie Samsunga Galaxy Note7?

Według niepotwierdzonych informacji, już w przyszłym miesiącu mamy poznać przyczynę klęski, jaką były zapalające się telefony Galaxy Note7. Samsung kończy ponoć swoje wewnętrzne śledztwo.
Galaxy Note7 - typowe ślady użytkowania...

Galaxy Note7 – typowe ślady użytkowania…

Samsung relatywnie szybko zareagował na problemy z Galaxy Note7, wycofując całkowicie telefon ze sprzedaży i wzywając klientów do oddawania go do autoryzowanych serwisów celem zwrotu pieniędzy. Próbował go później na nowo wprowadzić na rynek, ale, jak się okazało, usterki ostatecznie usunąć się nie dało.

Porażka kosztowała Samsunga fortunę, spadek zaufania ze strony klientów i zwrócenie ich uwagi w stronę konkurencji. Nic dziwnego, że firma chce jak najszybciej dowiedzieć się co poszło nie tak. Jak donoszą „zaufane źródła”, odpowiedź na to pytanie poznamy w przyszłym miesiącu, kiedy to Samsung opublikuje wyniki swojego śledztwa.

Firma teraz będzie musiała zaciekle walczyć o odzyskanie zaufania. Wszak to nadal jeden z liderów rynku, a to również oznacza, że ma bardzo mocną i ambitną konkurencję.

0
Źródło: The Korea Herald
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.